Súťaž pre kapely – Najúspešnejšia kapela získa účasť v relácii Svetlá hodinka!

03.05.2014

Bandsupport.sk v spolupráci s Umpax pripravili súťaž "Vyhraj účasť vo Svetlej hodinke" pre slovenské kapely na podporu a zviditeľnenie slovenskej hudby.

Bandsupport.sk súťaž Svetlá hodinka

Víťazná kapela sa zúčastní ako hosť v špeciálnej online hudobnej relácii Svetlá hodinka, ktorú moderujú Martin HusovskýStano Čorej z kapely Komajota. Okrem live koncertu, ktorý sledujú stovky divákov online, si víťazná kapela pokecá s hudobníkmi z Komajoty a vlastné pesničky víťaznej kapely odohrajú v ich profesionálnom hudobnom štúdiu Umpax. Zároveň všetky zúčastnené kapely získajú finančnú podporu od všetkých fanúšikov, ktorí ich podporia (tak ako počas bežného fungovania Bandsupportu), takže je to výzva pre všetkých hudobníkov na Bandsupporte!

Súťaž trvá od 4.5.2014 do 31.5.2014 23:00 a víťazná kapela bude tá, ktorá získa najväčšiu finančnú podporu na Bandsupporte od prihlásenia sa až do konca súťaže, spomedzi všetkých súťažných kapiel. Nezáleží teda na tom, koľkokrát sa stiahne song/album, ale akú celkovú finančnú podporu kapela získa od svojich fanúšikov stiahnutím si ich pesničiek a túto finančnú podporu každá kapela (aj tá, čo nevyhrá) získa, ako pri bežnom fungovaní Bandsupportu.

Ako sa prihlásiť do súťaže? – každá registrovaná kapela na Bandsupport.sk nájde po prihlásení do svojho profilu tlačítko prihlásenia do súťaže, po odkliknutí je kapela automaticky zaradená a môže začať získavať poporu od svojich fanúšikov.

Ako podporiť kapelu v súťaži? – Veľmi jednoducho, stačí si stiahnuť za poplatok pesničku/album kapely z jej profilu na Bandsupporte.

Poradie 31.5.2014 23:00Všeobecné podmienky a pravidlá súťaže